Для замовлення доступна конверсійна електростанція ДГА-48

Для замовлення доступна конверсійна електростанція ДГА-48

Надійна конверсійна електростанція ДГА-48 знову доступна для замовлення на нашому сайті. Дизель-генератор в комплекті з апаратурою автоматичного управління призначений для використання в якості джерела безперебійного живлення на об'єктах радіорелейних ліній зв'язку. Електростанцію ДГА-48 використовують для забезпечення електричною енергією силових установок в сільському господарстві, особливо в районах, віддалених від основних джерел електропостачання, наприклад тваринницьких ферм, польових станів і зерноочисних пунктів.

Складається установка з дизельного двигуна 64-12/14 і синхронного генератора змінного трифазного струму ДГС-92/4, з'єднаних між собою еластичною муфтою. Двигун - шестициліндровий, чотиритактний, бескомпрессорний, простого дії, з віхрекамерним смесеобразованием. Запуск двигуна - автоматичний або вручну. Система автоматичного забезпечення тривалої роботи електростанції складається з наступних елементів: пуску і зупинки двигуна і генератора при роботі, забезпечення власних потреб станції. Частоту обертання вала двигуна регулює всережімний відцентровий насос.

 

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Бурові машини, запчастини для двигуна - ПАК УНІВЕРСАЛ, ФОП Нізовських
(основний офіс)

74700, Україна, Київська, Бориспіль, Олімпійська, будинок 4, офіс 106
  • +38 (044) 233 34 XX

Види діяльності

Генератор, бензинова електростанція, дизельна електростанція, дизельний двигун, бензиновий двигун, тренажер пілотів гелікоптера та інші конверсійні товари...

Підприємство ПАК УНІВЕРСАЛ з 1999 року працює на ринку України як надійний постачальник конверсійних товарів військово-промислового комплексу.
У...

насоси шестерні

Москвич 407,М407,4ч-8.5/11, Д65А, 1Д6, 1Д12, М611, М623, М609, ДГА-315, В46-4, Д12-525А, В55

 

Соц. кнопки

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create