Двигуни для автомобілів

 
Будь-який автомобільний двигун призначений для того, щоб змусити автомобіль рухатись. Принцип роботи такого двигуна полягає в перетворенні енергії, яка виділяється при згорянні палива в певну рушійну силу, тобто перетворення теплової енергії в кінетичну. Як саме відбувається це процес залежить від конструкції двигуна, а вони можуть бути різними, так само як і види автомобільних двигунів. Автомобільні двигуни мають досить складну будову. Вони складаються з різних механізмів та систем: кривошипно-шатунного механізму, механізму газорозподілу, системи охолодження, системи мащення, системи живлення, а в бензинових двигунах ще й системи запалювання. Вічного двигуна не існує. Більшість процесів у автомобільному двигуні супроводжуються тертям та високими температурами. Всі ці фактори зумовлюють зношення чи поломки окремих деталей, агрегатів, а то й цілих систем чи механізмів. В наявності двигун Неман, 8 ч 9,5; двигун СМД-11А; двигун 1Д12; прокладка ЯАЗ-204 та двигуни В46-4, Д12-525А, В55, 1Д12.
 
 
 
 
 
 
За доступними цінами в нашому інтернет-магазині ви може купити двигуни до автомобілів. Пропонуємо вигідні знижки на певні товари. Дивіться у каталозі. Перед продажем здійснюється постійний контроль якості продукції.
 

Фільтр

Показати з ціною
від

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Бурові машини, запчастини для двигуна - ПАК УНІВЕРСАЛ
(основний офіс)

74700, Україна, Київська, Бровари, Олімпійська, будинок 4, офіс 106

Види діяльності

Генератор, бензинова електростанція, дизельна електростанція, дизельний двигун, бензиновий двигун, тренажер пілотів гелікоптера та інші конверсійні товари...

Підприємство ПАК УНІВЕРСАЛ з 1999 року працює на ринку України як надійний постачальник конверсійних товарів військово-промислового комплексу.
У...

насоси шестерні

Москвич 407,М407,4ч-8.5/11, Д65А, 1Д6, 1Д12, М611, М623, М609, ДГА-315, В46-4, Д12-525А, В55

 

Соц. кнопки

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create