Дизельні генератори

 
Дизель генераторні установки - найпоширеніше джерело електроживлення в віддалених населених пунктах, що не мають зв'язку з мережевими енергокомунікаціями. Будь-яка дизель-електростанція складається з трьох складових частин, якi вiдрiзняються мiж собою: дизельний двигун внутрішнього згоряння; електрогенератор; електрощитова. Пристрій і принцип роботи дизельного генератора потребує підвищених вимог до рівномірності обертання валу і здатності згладжувати сильні перепади в відібраної потужності. У випадку ж з дизельним генератором потрібно, щоб система працювала рівномірно в автоматичному режимі і нікого не влаштує, якщо лампочки в будинках будуть мерехтіти і взагалі, змінювати свою світність. Дизель-генератор - це вкрай зручний спосіб організації енергопостачання в місцях, віддалених від централізованих мережевих комунікацій. Крім перерахованих різновидів ДЕС, існують ще й станції з когенерацією, які дозволяють відбирати і використовувати тепло з радіаторів, а також з вихлопних газів дизеля. Виходить, що така станція генерує не тільки електроенергію, але і тепло. Як наслідок, суттєво зростає економічна привабливість таких електростанцій (вже повноцінних теплоелектроцентралей). А разом з постійно вдосконалюваємою конструкцією самих ДВС (підвищенням їх ККД) це створює реальну альтернативу централізованих систем тепло- і електропостачання.
 
 
 
 
 
 
 
 
В нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент дизельних та бензинових генераторів різної модифікації. Дивіться в каталозі. Кожна модель має різні характеристики, параметри і вагу.
 

Фільтр

Показати з ціною
від

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Бурові машини, запчастини для двигуна - ПАК УНІВЕРСАЛ, ФОП Нізовських
(основний офіс)

74700, Україна, Київська, Бориспіль, Олімпійська, будинок 4, офіс 106
  • +38 (044) 233 34 XX

Види діяльності

Генератор, бензинова електростанція, дизельна електростанція, дизельний двигун, бензиновий двигун, тренажер пілотів гелікоптера та інші конверсійні товари...

Підприємство ПАК УНІВЕРСАЛ з 1999 року працює на ринку України як надійний постачальник конверсійних товарів військово-промислового комплексу.
У...

насоси шестерні

Москвич 407,М407,4ч-8.5/11, Д65А, 1Д6, 1Д12, М611, М623, М609, ДГА-315, В46-4, Д12-525А, В55

 

Соц. кнопки

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create