Дизельні генератори

 
Дизель генераторні установки - найпоширеніше джерело електроживлення в віддалених населених пунктах, що не мають зв'язку з мережевими енергокомунікаціями. Будь-яка дизель-електростанція складається з трьох складових частин, якi вiдрiзняються мiж собою: дизельний двигун внутрішнього згоряння; електрогенератор; електрощитова. Пристрій і принцип роботи дизельного генератора потребує підвищених вимог до рівномірності обертання валу і здатності згладжувати сильні перепади в відібраної потужності. У випадку ж з дизельним генератором потрібно, щоб система працювала рівномірно в автоматичному режимі і нікого не влаштує, якщо лампочки в будинках будуть мерехтіти і взагалі, змінювати свою світність. Дизель-генератор - це вкрай зручний спосіб організації енергопостачання в місцях, віддалених від централізованих мережевих комунікацій. Крім перерахованих різновидів ДЕС, існують ще й станції з когенерацією, які дозволяють відбирати і використовувати тепло з радіаторів, а також з вихлопних газів дизеля. Виходить, що така станція генерує не тільки електроенергію, але і тепло. Як наслідок, суттєво зростає економічна привабливість таких електростанцій (вже повноцінних теплоелектроцентралей). А разом з постійно вдосконалюваємою конструкцією самих ДВС (підвищенням їх ККД) це створює реальну альтернативу централізованих систем тепло- і електропостачання.
 
 
 
 
 
 
 
 
В нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент дизельних та бензинових генераторів різної модифікації. Дивіться в каталозі. Кожна модель має різні характеристики, параметри і вагу.
 

Фільтр

Показати з ціною
від

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Бурові машини, запчастини для двигуна - ПАК УНІВЕРСАЛ
(основний офіс)

74700, Україна, Київська, Бровари, Олімпійська, будинок 4, офіс 106

Види діяльності

Генератор, бензинова електростанція, дизельна електростанція, дизельний двигун, бензиновий двигун, тренажер пілотів гелікоптера та інші конверсійні товари...

Підприємство ПАК УНІВЕРСАЛ з 1999 року працює на ринку України як надійний постачальник конверсійних товарів військово-промислового комплексу.
У...

насоси шестерні

Москвич 407,М407,4ч-8.5/11, Д65А, 1Д6, 1Д12, М611, М623, М609, ДГА-315, В46-4, Д12-525А, В55

 

Соц. кнопки

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create